Kapat

Çiftlik Bank Gaziantep’te Kimleri Dolandırdı..Belli Oldu..

Anasayfa
Gaziantep Çiftlik Bank Gaziantep’te Kimleri Dolandırdı..Belli Oldu..

On binlerce kişiyi yüksek gelir vaadiyle dolandırıp Uruguay’a kaçan Çiftlik Bank’ın sahibi Mehmet Aydın, sosyal medyada paylaştığı görüntülerle yüzsüzlüğünü de sergiledi. ‘Paraları eziyor musun’ sorusuna milyonlarca dolarların göründüğü video ile cevap verdi. Deste deste paralarla şov yaparak dolandırdığı insanlarla alay etmişti..

Yaklaşık 75 bin kişide 600 milyon TL para toplayarak, mağdur eden ve Uruguay’a kaçıp villalarda lüks hayat yaşayan 25 yaşındaki Mehmet Aydın, tutuklu eşi Sıla Aydın verdiği ifadelerde, “Türkiye’nin her yerinde para almadığı insan yok. Yaklaşık 75 bin kişiden para topladı.

En çok para topladığı illerin başında anadolu illeri geliyor. Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş gibi illerde de genellikle çiftçi kökenli ailelerden ve kişilerdende para aldı.

Yani Gaziantep’te tahminen 1,500 kişiden para aldığı tahmin ediyorum. En az Gaziantep’ten 50 milyon TL, Çiftlik Bank’a para yatıran insanlar var” diye ileri sürüldüğü iddia edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Gaziantep Ticaret Borsası’nda MEYBEM Telafi Sınavı
Gaziantep Ticaret Borsası’nda MEYBEM Telafi Sınavı

GTB Satış Salonlarında gerçekleştirilen sınava, daha önce Makine Bakımcısı seviye 3 ve seviye 4 alanlarından teorik sınava girip gerekli not...

Kapat