Kapat

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kamil Ocak’ın yerine ne yapılacağını açıkladı

Anasayfa
Gaziantep Cumhurbaşkanı Erdoğan Kamil Ocak’ın yerine ne yapılacağını açıkladı

Gaziantep’e partisinin kurultayına gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eski stad devre dışı yeni stad yaptık bu eski stadın yerine ne yapılacağını açıkladı..Bu karara sahip çıkalım hepberaber yeni işlere başarıcaz diyerek açıkladı..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “Eski stad devre dışı. Yeni stadı yaptık. Eski yere bir cuma cami yapalım.”

Erdoğan, “Eski stad devre dışı. Yeni stadı yaptık. Eski yere bir cuma cami yapalım. Bazı çatlak sesler bunu engellemeye kalkıyor. Bakanlar burada. Aynı şekilde valiye de talimatı vereceğim. Belediye Başkan’ı burada. Bu camiyi yapacak hayırsever de burada.

Çok açık net söylüyorum. Kim olursa olsun, hiçbirini kafaya takmayın. Cuma camisi milletindir. Hayırseverimiz var, hiç kimse bunu engelleyemez. Bu ülke hukuk devletidir. Bu hukuk devletinde şu STK’nın seki çıkmış biz o çatlak seslere alıştık. Bizim İşimiz var. Bu yolda inançla azimle yürüyeceğiz, bunu kimse engelleyemez. Caminin son halini görmek istiyorum. Temeli atıp hemen bitirelim” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Demet Şener: En güvendiğimden yedim darbeyi
Demet Şener: En güvendiğimden yedim darbeyi

Demet Şener, Ankara'daki bir AVM'de özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Demet Şener, kendisini dinleyenleri duygulandırdı. "ÇOK FAZLA DARBE ALDIM"...

Kapat