Kapat

Gaziantep’e Şehit Ateşi Düştü

Anasayfa
Gaziantep Gaziantep’e Şehit Ateşi Düştü
gaziantep şehiti,şehit haberleri,gaziantepli şehit

Gaziantep’e yine ateş düştü..Şehidin baba ocağına ulaştığında her yer Türk bayraklarıyla donaltıldı..Şehidimizin evli oldu ve 4 yaşında bir çocuğu oldu öğrenildi.Türk Silahlı Kuvetlerimizce Afirin’deki terör bölgelerine yönelik icra edilen Zeytin Dalı Harekatında şehit olan 5 askerin cenazeleri için Gaziantep’te uğurlama töreni düzenlenecek.

Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatında şehit olan 5 askerin cenazeleri için Gaziantep’te uğurlama töreni düzenlenecek. Şehitlerimizden Tank Uzman Çavuş Ufuk Aktağ’ın Gaziantep’in İslahiye ilçesindeki baba ocağına şehit ateşi düştü.”

Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan Tank Uzman Çavuş Ufuk Aktağ’ın Gaziantep’in İslahiye ilçesindeki eşine acı haber verildi. Aslen Giresunlu olan ancak eşi ve 4 yaşındaki oğlu ile birlikte İslahiye ilçesinde oturduğu öğrenilen Şehit Aktağ’ın naaşının meleketinde toprağa verileceği bildirildi.
Afrin’deki Şeyh Horoz bölgesinde terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen saldırı sonucu isabet alan tankta şehit olan 5 askerden Aktağ’ın, Dervişpaşa Mahallesi’ndeki evine giden askeri yetkililer, eşi Nuray’a taziyelerini iletti.Şehidin evine Türk bayrağı asılırken, komşuları da şehidin ailesini teselli etmeye çalıştı.
Asıl görev yeri Gaziantep’in İslahiye ilçesi olan Ufuk Aktağ’ın, 4 yaşında bir oğlunun bulunduğu ve Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Suriye’de görevlendirildiği öğrenildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
TSK Afrinlilere şifa oluyor
TSK Afrinlilere şifa oluyor

TSK ile ÖSO unsurlarının, terör örgütü YPG/PKK'dan temizlediği Cinderes beldesi sakinleri için kurulan hastanede ücretsiz ilaç ve tedavi imkanı sağlanıyor....

Kapat