Kapat

İletişim

Yönetim / Kurucular

 

Reklam

Aşağıdaki sayfadan reklam başvurusu yapabilirsiniz.

Reklam

SOSYAL MEDYA

İnstagram : https://www.instagram.com/ayintapmedya/
Facebook : https://www.facebook.com/City.Gaziantep27/

Yasal Uyarı!

Haberlere eklenen yorumlar tamamen yorumu ekleyen okuyucunun kişisel görüşü olup Ayıntap Medya’yı bağlamaz. Yorumun sorumluluğu tamamen yorumu yazan kişiye aittir. Ayıntap Medya, haberlere yazılan yorumlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Ayıntap Medya, haberlere eklenen yorumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Hukuki durumlarda yorum yapılan Ip ve gerekli bilgiler adli mercilere verilecektir. Lütfen yorum yazarken kriterlerimize uyunuz.

Yorumlarla ilgili düzeltme, şikayet, öneri vb. İletilerinizi lütfen info@ayintapmedya.com ‘a e-posta yoluyla iletiniz. Yorumlarla ilgili düzeltme ve şikayetler anında değerlendirilmektedir.

Kişileri direk hedef alan, belgesiz ve delilsiz isnat ve iftira içeren, eleştiri yerine hakaret içeren, her hangi bir kişiyi, kurumu, grubu aşağılama, hakaret, küfür, alay içeren yorumlar kesinlikle silinecektir.

Lütfen yapıcı, yol gösterici yorumlar yazınız. Muhatabınızla ilgili eleştiri ve önerilerinizi uygun bir üslupla yapınız.

Hukuki olarak hem kendinizi, hem de Ayıntap medya’yı zor durumda bırakabilecek yorumlar yazmayınız. Hakaret ve alay etmeyen, iftira atmayan, yol gösteren, çözüm sunan yorumlarınızı bekliyoruz…

Bizimle iletişime geçmek için info@ayintapmedya.com adresine mail gönderebilirsiniz.