Kapat

Kadınların erkeklerde aradığı 5 özellik

Anasayfa
Kadınca Kadınların erkeklerde aradığı 5 özellik
Kadınların erkeklerde aradığı 5 özellik

İlişkilerde asrın sorusu ‘Kadınlar ne ister?’ Kadınların hep karmaşık bir yapıları olduğu ve ne istediklerinin belli olmadığı yönünde görüşler dolaşıyor. Oysa formül o kadar basit ki. Biraz yemekten anla, biraz düşünce ki o tüm hayat için lazım, dürüstlük ise insanlığın gereği. İşte kadınların erkeklerde aradığı özellikler.

Yemek yapmak

Yemek yapabilen bir erkek bir kadın için çok şey ifade eder. Öncelikle bu, iyi beslenmek için her zaman kadının yemek yapmasına gerek kalmayacağı anlamına gelir. İkinci olarak, birlikte iyi vakit geçirebilmek amacıyla ikinize bir şeyler hazırlamak için zaman harcamaya istekli olduğunuz anlamına gelir.

Eğlenceli olmak

Arayacağınızı söylediğinizden daha erken arayın, bazı yerlere beraber gitmeyi teklif edin. Birlikte vakit geçirin, bol bol gülün. Sadece yapışkanlık ile hayranlık arasındaki ince çizgiyi unutmayın.

Düşünceli olmak

Etkileyici olan bir erkeğin, kadının stresli bir gün geçirdiğini hatırlayıp, onu rahatlatacak şeyler yapması çok önemlidir. Sebepsiz yere ona en çok sevdiği yiyeceklerden getirmesi veya büyük bir toplantı öncesinde ona şans dilemek için telefon açması artı puan sağlar.

Dürüstlük

Bir erkeği çekici kılan en önemli şey klişeler veya idealler bir yana, güven ve dürüstlüktür. Bu derece güvenilir bir erkek aynı zamanda eğlenceli de olabilir çünkü şaşkınlıklardan utanmaz ve kendisi ile dalga geçebilir. Sahici bir doğası olması bir ilişkideki güvenin de işaretidir. Bir kadının önünde duygularını gösteren bir adam, ona kendisini ne kadar yakın hissettiğini söylüyordur.

Aile değerleri

Kadınlar aynı zamanda çocukları seven erkeklerden etkilenirler. Bu, kadınların ölüp bittikleri annelik içgüdüleri ile mi yoksa sadece onlara çok şirin göründüğünden midir bilinmez. Ancak kesin olan bir şey vardır ki, çok az kadın buna karşı koyabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Gaziantepspor’da başkanlık seçimi 12 Mayıs’a kaldı
Gaziantepspor’da başkanlık seçimi 12 Mayıs’a kaldı

  Celal Doğan Tesisleri’nde saat 15.00’te toplanan bazı kulüp üyeleri yeterli çoğunluk sağlanamadığı için seçimin ertelenmesiyle tekrar dağıldı. 12 Mayıs...

Kapat